Centrum Medyczne Kwiatowa

O nas

Centrum Medyczne Kwiatowa powstało z pasji do medycyny oraz  chęci pracy w warunkach nieskrępowanych ograniczeniami sprzętowymi i  organizacyjnymi. Pracujemy w warunkach, w których cała nasza uwaga może być skupiona na pacjencie i jego problemach zdrowotnych. Audiolog, foniatra, laryngolog, nefrolog dziecięcy czy też pediatra – każdy z nich ma na względzie Twoje zdrowie.

Stawiamy na jakość i profesjonalizm

W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści m.in. audiolog, foniatra, laryngolog, nefrolog dziecięcy i pediatra, którzy stale uzupełniają swoją wiedzę. Wyróżniają ich wieloletni staż i profesjonalizm. Wysoki poziom medyczny oraz zadowolenie naszych Pacjentów są dla nas priorytetami. Specjalizujemy się w laryngologii, pediatrii i nefrologii dziecięcej.

Poznaj naszych specjalistów!

W Centrum Medycznym Kwiatowa skorzystasz z pomocy doświadczonych lekarzy

Dr n. med. Andrzej Krzyżaniak

Dr n. med. Andrzej Krzyżaniak

Specjalista Otolaryngolog, Audiolog, Foniatra

Dr. n. med. Andrzej Krzyżaniak - absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Od 1996 roku profesjonalnie związany jest z 10 Wojskowym Szpitalem Klinicznym. Obecnie pracuje na jego terenie - objął stanowisko Ordynatora Oddziału Laryngologii.

Lek med Joanna Krzyżaniak

Lek med Joanna Krzyżaniak

Specjalista Pediatra, Nefrolog

Lek med Joanna Krzyżaniak - absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. Od wielu lat związana zawodowo z Oddziałem Pediatrii Endokrynologii i Diabetologii Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy.

Lek med Dawid Matyniak

Lek med Dawid Matyniak

Specjalista Otolaryngolog

Lek Dawid Matyniak - absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zawodowo związany z Oddziałem Laryngologii 10 Wojskowego Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy.

Dr Anna Skrzypek-Szymańska

Dr Anna Skrzypek-Szymańska

Specjalista Otolaryngolog

Dr. Anna Skrzypek – Szymańska – swoją wiedzę laryngologiczną zdobyła podczas pracy w Klinice Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy oraz w Oddziale Otolaryngologii, Audiologii i Foniatrii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy. Doświadczenie zdobywała również w Centrach Medycznych i przychodniach w Bydgoszczy. W 2008 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other